LINVA
/

mokymo technologijos

 

Mūsų pedagogų šeimos iniciatyva norime kurti kitokį švietimą.

Šiuo metu mes siekiame apjungti žingeidžius IT specialistus, pedagogus ir švietimo sistemos entuziastus, tam, kad padėtume Lietuvos švietimo įstaigų pedagogams naudoti naujausias pažangias mokymo technologijas, kurių pagalba būtų organizuojamas kokybiškas, sistemingas ir prasmingas švietimo įstaigų darbas, o mokytojai pamokos metu gertų kavą ir bendrautu su vaikais, o dirbtų tik ruošdamiesi pamokos. Pamokas, refleksijas, testus ir mokymosi medžiagą siūlau pateikti naudojant UMD, REFLECTUS, MOODLE, OFFICE 365 ir dar 93 man žinomų IT mokymo technologijų ir metodų. Tikiuosi per 10 metų išmoksiu jų ir daugiau iš Mokytojų kurių darbas ne profesija, o gyvenimo būdas.

Tikiu, kad mūsų ateities karto vaikai bus labai laimingi ir išmoks mokytis patys :)


Šis tinklalapis startavo 2021-01-13 22:30, labai svarbią mums datą, kurios prasmę turime perduoti ir ateities kartoms.

Būsiu labai dėkingas už asmeninę žinutę su siūlymais, pastabomis ir idėjomis...

Turiu vieną problemą, kuriai spręsti labai nerandu laiko - nemoku kurti tinklapių, tad jei kas norėtų prisidėti prie šios iniciatyvos ir žinote, kiek kainuotų Jūsų paslaugos, labai prašau prisijungti prie mūsų.

Šiuo metu tinklalapį kuria mano 8 klasės sūnus Paulius, kuriuo labai džiaugiuosi, labai didžiuojuosi ir norėčiau suteikti Jam mokytis iš tikrų IT http kodo guru, todėl jei kažką suprantate daugiau nei mes, kviečiu prisijungti ir dirbti kartu dėl bendro tikslo.

Linas Vaitiekėnas

+370561627558

Siekiame, kad pagal Jūsų švietimo įstaigos pedagogų konkrečius poreikius, padėsime rasti tinkamiausius IT mokymo sistemų diegimo, administravimo ir personalo mokymo sprendimus, bet yra vienas sunkumas, reikia labai norėti, tad jei jau norite ir esate žingeidūs, mokate mokytis ir dalintis mums tikrai pakeliui.